Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Výstava Body the Exhibition - 8. A

14.03.2017 11:35

Minulý týden ve středu 8. 3. jsme se vypravili poznat naše těla. V hodinách přírodopisu letos probíráme člověka, tak se nám to perfektně hodilo. Do Prahy opět zavítala výstava Body the Exhibition, kde vystavené exponáty jsou opravdová lidská těla. Na začátku prohlídky nám byl přidělen průvodce Tomáš, který studoval medicínu. Vše nám ukázal a bezvadně vysvětlil, jak co funguje. Viděli jsme prakticky všechny kosti, svaly a vnitřní orgány tak, jak opravdu vypadají. V průběhu prohlídky, která trvala přes 2 hodiny,  jsme i odpovídali na jeho dotazy. Kupodivu jsme toho už dost věděli a byli jsme pochváleni jak Tomášem, tak i pí učitelkou Vítkovou. Tato akce byla jedna z nejlepších, které jsme doposud absolvovali. Moc se nám to líbilo!!!

Bohužel nemáme žádné fotky, protože se tam nesmí fotografovat.

Žáci 8. A