Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Výměnný pobyt ve Španělsku

10.11.2022 09:58

Skupina vybraných žáků v doprovodu p. učitelek tráví již 3. den ve španělské Valencii. Ve středu si prohlédli město a jeho památky a podívali se i do školy, kterou navštěvují jejich španělští vrstevníci. Dnes se mají dle plánu vypravit k moři a podniknout plavbu lodí. Program týdenního pobytu můžete najít v sekci Rodiče a žáci - Výměnný pobyt ve Španělsku - Program listopad 2022.

Výměnný pobyt je koncipován tak, aby naši žáci co nejvíce komunikovali v anglickém jazyce a poznali způsob života v cizí zemi, kulturu a zvyky národa. Cílem je pochopit důležitost znalosti cizího jazyka a upevnění samostatnosti při pobytu v hostitelské rodině.

Přejeme jim co nejvíce krásných zážitků a moc se těšíme, že se s námi po návratu o své zážitky podělí !