Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Výlet 9.A

29.05.2016 22:12

Ve čtvrtek 26.května se deváťáci z 9.A vydali na svůj poslední vícedenní výlet do Jizerských hor. Ubytovali jsme se v hotelu Semerink na okraji Janova nad Nisou. První den jsme měli nachystaný sportovní program. Vyzkoušeli jsme lanové překážky, lukostřelbu, fotbálek,... Vše jsme proložili hledáním pokladu, houpačkami i odpočinkem. Druhý den jsme jeli do Liberce a okolí. Nejprve jsme vyjeli lanovkou na Ještěd. Cestu dolů jsme absolvovali pěšky, každý vybral cestu dle svého uvážení. Na odpoledne jsme měli v plánu ještě IQLandii, ale nakonec jsme si raději prohlédli město. Někteří také museli nutně do KFC, neb je obědový balíček příliš nezasytil... Večer jsme si dali ještě fotbalový zápas a na závěr diskotéku. V sobotu jsme se vrátili do Prahy plni nových zážitků. Některé z nich jsou zdokumentovány ve fotogalerii.

PD a 9.A