Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Vítězství v dopravní soutěži žáků 5. C

11.05.2023 16:14

Dnes se konala oblastní dopravní soutěž, které se zúčastnili i naši vybraní žáci z 5.C. Soutěž se skládala z několika úkolů: jízdy zručnosti, praktické části jízdy na dopravním hřišti, první pomoci a znalostních testů. Žáci se na tyto úkoly připravovali několik měsíců pod vedením paní učitelky Hany Říhové a  městské policistky z oddělení prevence (BESIP) Petry Jeřábkové a snažili se zlepšovat své schopnosti v oblasti dopravní výchovy.

Gratulujeme Eleně Mýtne a Davidovi Malému za 1. místo  v mladší kategorii nejlepší dívka a nejlepší chlapec za Prahu 15. Spolu s Josefem Procházkou a Karolínou Koudelkovou pak vyhráli 1. místo v oblastním kole. Jsme velmi hrdí na to, jak skvěle se naši žáci připravili a jak se jim dařilo v jednotlivých úkolech. Ukázali, že jsou skvělými a zodpovědnými řidiči, kteří si uvědomují důležitost bezpečnosti v silničním provozu. 31. 5. naše žáky čeká krajské kole dopravní soutěže mladých cyklistů, na kterou se už zítra začneme připravovat.

Děkujeme všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili, a gratulujeme jim k vítězství!