Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Vítání prvňáčků 2023

06.09.2023 12:04

4. září 2023 - pro mnohé normální pracovní den, pro některé třeba volný den, pro žáky a pedagogy začátek dalšího školního roku…ale pro děti šesti až sedmileté - zásadní změna v jejich životě - ZAČÁTEK ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

A tak i naše škola opět zažívala slavnostní vítání dalších prvňáčků. Před budovou čekaly v pondělí 4. září na nové žáčky paní učitelky, a ti se dostavili se svými nejbližšími, kteří je chtěli při tomto důležitém kroku doprovodit.

 

Všechny přítomné v tělocvičně přivítal pan ředitel, pan starosta s panem místostarostou. Pak už začali přicházet noví žáčci v doprovodu našich deváťáků. Dětem popřáli, aby se jim ve škole líbilo, a předali dárečky financované naší městskou částí. Po skončení slavnostního přivítání se děti se svými učitelkami a v doprovodu rodičů vydaly do krásně vyzdobených tříd, kde si všichni povídali o tom, co je společně čeká…

 

PŘEJEME VŠEM NAŠIM PRVŇÁČKŮM DO JEJICH PRVNÍCH KRŮČKŮ NA CELOŽIVOTNÍ CESTĚ ZA VZDĚLÁNÍM JEN SAMOU RADOST!

 

Fotky najdete ve fotogalerii: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#halimg-4754-jpg