Na celostátním finále Dopravní soutěže mladých cyklistů reprezentovali naši školu čtvrťáci Roza, Evička, Táďa a Šíma. Soutěž se konala v Rožnově pod Radhoštěm a sjeli se na ni nejlepší mladí cyklisté z celé České republiky.
Naši žáci předvedli výborné znalosti i schopnost spolupracovat jako tým. V silné konkurenci vybojovali krásné 6. místo.
Všem soutěžícím srdečně gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.