Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

ÚNIKOVÉ HRY OD 6.A pro děti z prvního stupně, vytvořené v hodinách informatiky

12.06.2021 12:43

Milé děti z prvního stupně a vážení rodiče,

třída 6.A  pro vás v hodinách informatiky tvořila únikové hry na procvičování učiva. Cílem her je uniknout a to tak, že hledáte předměty a řešíte úkoly, které se pod nimi skrývají. Za každý správně vyřešený úkol získáte část kódu pro únik. Všechny hry (i s popiskem přímo od tvůrců) najdete na těchto stránkách: https://sites.google.com/view/unikovehryproprvnistupen/domovsk%C3%A1-str%C3%A1nka . V pravém horním rohu najdete menu, které je rozdělené na jednotlivé třídy prvního stupně. Hry pak spustíte jednoduše tlačítkem spustit.

Všechny hry jsou vytvořené v Google Slides (prezentace). Za kompletaci všech her a vložení do vlastních webových stránek děkuji Aničce Plaché. Vytvořit takovou hru není vůbec snadné, proto prosím omluvte drobné nedostatky. 

Doufáme, že vás hry budu bavit!

Johana Racková a 6.A