Stužkování deváťáků

27.06.2021 18:14

Letošní 23.červen byl věnován slavnostnímu stužkování žáků devátých ročníků, které probíhalo jako tradičně v prostorách dubečského špejcharu. Rodiče, učitelé a žáci se sešli, aby zavzpomínali na uplynulých devět let.

Po pečlivě připravených nástupech mladých dam v krásných šatech a mladých pánů v oblecích, po úvodních slovech pana ředitele Jana Mareše a místostarosty Vladimíra Tregnera nastalo slavnostní stužkování. Každý deváťák byl dekorován šerpou, která mu bude dlouho připomínat tento slavnostní den. Nechyběly ani dárky v podobě ročenek, květin a všudypřítomné fotografování. V dojemných proslovech se vzpomínalo, děkovalo a nejeden z přítomných i zaslzel. Ale takové je loučení.

Všem deváťákům přejeme hodně štěstí a úspěšný start v nové škole!

Fotky najdete ve fotogalerii www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#halimg-6510-jpg