Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Stravování dalších žáků na distanční výuce

12.11.2020 12:46

Vážení rodiče,

v pondělí 23.11. by měla být ukončena rekonstrukce ulice Josefa Šimůnka a přilehlých chodníků. Na základě této zkutečnosti bude možno zajistit bezpečný příchod žáků k zadnímu vchodu do školní kuchyně. 

Tento vchod budeme po zbývající dobu, po kterou bude probíhat distanční výuka, využívat jako výdejové okénko pro výdej dotovaných obědů našim žákům. 

Výdej oběda žákům, kteří jsou na distanční výuce lze provádět pouze přes výdejové okénko v jednorázových obalech. Tyto obaly ale nejsou součástí kalkulace ceny oběda a proto bude každý, tímto způsobem odebraný oběd, o 6 Kč dražší.

Výdej těchto bědů bude zahájen od pondělí 23.11..

Prosím všechny rodiče, kteří mají o tuto službu zájem, aby se k odběru obědů přihlásili prostřednictvím e-mailu: jidelna@zsdubec.cz a to nejpozději do středy 18.11. (Musíme předem nakoupit jednorázové obaly a potřebujeme vědět jejich počet.)

Konkrétní organizaci výdeje přes výdejové okénko zveřejníme zde na webu školy s předstihem, na základě počtu přihlášených žáků.