Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Squash ve škole

06.12.2016 13:52

Včera a dnes byla žákům prvního stupně, v rámci tělesné výchovy, nabídnuta další sportovní disciplína. Squash. 

Král Squash academy postavila v naší školní tělocvičně přenosný, nafukovací squashový kurt a řadu dalších pomocných tréninkových prostředků určených pro přípravu nejmenších adeptů tohoto sportu. Žáci většiny tříd prvního stupně naší školy si tak mohli v rámci tělesné výchovy vyzkoušet tento sport. Měli možnost pod dozorem čtyř squashových instruktorů a našich učitelů "prubnout", jak takový squashový trénink může vypadat. 

Vzhledem k tomu, že činnosti byly opravdu pestré, všichni žáci byli zapojeni do akce a pro většinu to bylo něco zcela nového. Dokonce si tuto aktivitu žáci velmi užívali a dobře se bavili. Všem, kteří měli možnost se zúčastnit, se to velmi líbilo.

Řadu dalších fotografií naleznete ve fotogalerii.