Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Sportovní den dětí 2. stupeň

29.05.2023 14:23

V pátek 26.5. se uskutečnil každoroční sportovní Den dětí pro žáky 2. stupně. Za pěkného slunečného počasí se žáci nejprve utkali v několika dovednostních diciplínách: hod na koš, štafetový závod v driblingu a výdrž ve shybu. Každá třída vyslala 4 zástupce - 2 dívky a 2 chlapce. V dovednostních disciplínách se nejlépe vedlo třídě 9.A, která vyhrála 2 dovednostní disciplíny, jednu pak vyhrála třída 7.A.

Následně se třídy utkaly v turnaji v přehazované a ve fotbale. Třídy byly rozděleny do 2 skupin. Vítězové skupin pak hráli o první místo, druzí ve skupině o 3. místo, třetí ve skupině o 5. místo. Řada utkání byla velmi vyrovnaných a napínavých. Nejlépe se opět vedlo třídě 9.A. Dívky porazily ve finále třídu 7.A, chlapci 9.A porazili ve finále třídu 7.B.

Celkovými vítězi a držiteli putovního poháru ředitele školy se stala třída 9.A. Na druhém místě se shodně umístily třídy 7.A a 7.B.