Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Sportovní den dětí 1. stupeň

31.05.2023 22:20

Stejně jako druhý stupeň, tak i pro první stupeň se koná sportovní den dětí - pro 3. až 5. ročníky. Nejdříve se žácí a žákyně utkali v dovednostních disciplínách, kde každou třídu reprezentovali 4 zástupci, 2 dívky a 2 chlapci. Dovednostní disciplíny byly celkem tři. V hodu na koš se nejlépe umístila 4.A, ve skoku dalekém z místa 5.B a v driblingu třída 5.A.

Následoval turnaj ve vybíjené pro dívky a pro chlapce turnaj ve fotbale. Turnaj se hrál ve formátu "každý s každým". Výsledky byly velmi vyrovnané a o konečném pořadí musela někdy rozhodnout až další kritéria. Turnaj ve vybíjené vyhrály dívky z 5.B, ve fotbale si pak nejlépe vedli chlapci z 5.A, kteří vyhráli všechny zápasy.

V celkovém hodnocení vyhrála třída 5.A, která tak získala putovní pohár ředitele školy.