Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků a přípravné třídy.

17.06.2020 14:06

Vážení rodiče, 

vzhledem ke momentální situaci, byť dochází k postupnému uvolňování protipandemických opatření, jsme se rozhodli odsunout schůzku rodičů budoucích prvňáčků až na konec srpna.. Do konce školního roku již zbývá velmi málo času, navíc ve škole stále probíhají ve velkém rozsahu stavební práce. Proto by bylo organizačně velmi náročné uspořádat tuto schůzku ještě do konce června.

Veškeré informace o konkrétním termínu a čase schůzky budou s předstihem k dispozici na webových stránkách školy.

Tato situace se týká i rodičů žáků budoucí přípravné třídy.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jan Mareš

ředitel ZŠ