Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Revolution train - Protidrogový vlak - 7. A

04.03.2016 11:47

Včera 3. 3. jsme navštívili „zvláštní“ vlak na nádraží v Dejvicích. Tento vlak je speciálně upraven, aby zajímavým způsobem informoval o návykových látkách. Sledovali jsme příběh několika lidí, kteří se dostávali do problémů díky užívání návykových látek. Mezi jednotlivými vagóny, kde promítání probíhalo, jsme měli možnost „navštívit“ bar, celu předběžného zadržení, bydlení ve squatu, vyšetřovací místnost a ordinaci lékaře. Velmi hezky a autenticky bylo ztvárněno nabourané auto s motorkou. Mohli jsme vidět, jak to ve skutečnosti vypadá. Pořad se nám moc líbil.

Žáci 7. A

 

pár postřehů:

„Bylo to poučné."  Jana

Bylo to upřímné, nenátlakové."  Jindra

„Vlak se mi líbil, byl úplně nový."  Vojta