Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

První školní den

01.09.2020 20:27

Po téměř půl roce se 1. září chodby naší školy zaplnily malými i velkými školáky. Někteří se těšili na výuku, jiní na paní učitelky a ti starší zejména na spolužáky. Učitelé pak vyhlíželi své žáky a všichni dohromady pevně věříme, že školy zůstanou otevřené co nejdéle.

Sice nás čekají jistá omezení spojená s přísnějšími hygienickými opatřeními, nyní spojené i s povinným nošením roušek ve společných prostorách školy, ale budeme se snažit dětem pobyt ve škole co nejvíce přiblížit normálu a uděláme vše pro to, abychom výuku společně zvládli, covid obešel školu obloukem a nemuseli jsme přistoupit k distanční výuce.

Více než šedesát žáků vstoupilo dnes do školy poprvé. V tento jejich slavnostní den byl umožněn vstup do školy i jejich rodičům. V příštích dnech to již budou nejmenší školáčci zvládat s paními učitelkami obou prvních tříd i přípravného ročníku. 

Fotky prvňáčků a nuláčků z jejich prvního školního dne najdete zde: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#halimg-6466-jpg

 

Všem žákům, učitelům, rodičům a přátelům školy přejeme pevné nervy, hodně zdraví a hlavně sil vše společně zvládnout!

Vedení školy