Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

První školní den roku 2018/19

03.09.2018 20:23

Letní prázdniny se s námi rozloučily a nastal první školní den. Děti, malé i velké, se po prázdninách vydaly i do naší školy. Některé usedají do školních lavic poprvé, některé už jako staří „mazáci“.

Nejprve žáci druhých až osmých tříd, rodiče, prarodiče i známí našich žáků zaplnili skoro celou tělocvičnu. Představování a vítání nových žáčků – nuláčků a prvňáčků mohlo začít. Nuláčci přišli se svou paní učitelkou, prvňáčci přicházeli v doprovodu našich deváťáků. Každý z nových žáčků byl jmenovitě představen a dostal malý dáreček. Někteří byli z prvního dne trochu vyjukaní, jiní kráčeli statečně, ale vesměs na všech byla vidět radost - začíná jim přece další etapa života...

Pan ředitel, pan starosta a místostarosta pak popřáli všem hodně zdraví, pevné nervy a úspěšný počínající školní rok.

Fotky naleznete ve fotogalerii: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#!