Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Prvňáčci jsou šikulky

15.10.2013 18:57

Uplynuly již 2 měsíce od začátku školního roku.Začátek byl velice náročný jak pro děti tak i pro učitele.Energie načerpaná o prázdninách se ztrácela v náročné práci,představa školní práce se stala realitou a začalo se "makat".Pro většinu prvňáčků nastala namáhává povinnost,kterou ne každý zvládá podle své představy.A pro nás dospělé je často nepochopitelné, že napsané čárky nejsou tak rovné, jak bychom si představovali, a že je hrozné, že pořád něco někde zapomínají a neví, co se s nimi děje.

A proč to všechno píšu?Chci jen poděkovat všem rodičům prvňáčků za jejich trpělivost a laskavý přístup, za pomoc dětem i učitelům,jde nám přece o stejnou věc - aby děti chodily do školy rády a s úsměvem.A myslím si, že naše škola za úsměv dětí opravdu stojí.

                                                               Mgr.Helena Kropelnická