Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Průkazy ISIC Školák

13.09.2021 13:12

Vážení rodiče,

informujeme Vás, že i v letošním roce je možné zažádat o ISIC průkaz pro Vaše dítě. Pokud máte zájem o průkaz pro své dítě, prosíme o zaslání vyplněné žádosti včetně poplatku 250 Kč. Formuláře jsou k dispozici v kanceláři zástupkyně ředitele Dolejšové, mladší žáci mohou požádat o pomoc třídní učitele. Průkazy se vydávají na 5 let - u starších žáků je platnost omezena také dobou docházky na základní školu. Focení žáků na průkaz zajišťuje škola. V tomto školním roce je možné o karty požádat v prvním pololetí do 30.září, další objednávka bude v 2.pololetí !!

Mgr. Pavla Dolejšová, zástupkyně ředitele

 

Novinka:

S novým školním rokem byla spuštěna mobilní aplikace ALIVE APP pro držitele průkazů ISIC, ISIC Školák, ITIC a ALIVE. Uživatelé si budou moci v aplikaci zobrazit digitální průkaz, všechny slevy, soutěže a svá cestovní pojištění. Digitální verze průkazu bude platná jak v dopravě, tak u poskytovatelů slev. Studenti, žáci, učitelé i zaměstnanci školy tak budou mít svůj průkaz a všechny jeho výhody vždy po ruce.

www.isicskolam.cz/wp-content/uploads/2021/08/Banner-1-ISIC-Skolak.jpg

www.isicskolam.cz/wp-content/uploads/2021/08/Banner-2-ISIC-Skolak.jpg

www.isicskolam.cz/wp-content/uploads/2021/08/Stories-ISIC-Skolak.jpg