Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Přivítání prvňáčků - 1. školní den 2017/18

05.09.2017 21:43

Velký slavnostní den plný očekávání, těšení se i obav, začal našim malým prvňáčkům v pondělí 4. září v tělocvičně naší školy. Slavnostní uvítání zahájil pan ředitel, popřál dětem i jejich rodičům hodně úspěchů, trpělivosti a spokojenosti. Úspěšný start popřál dětem i pan starosta.

Jako první byli přivítáni žáci přípravné třídy.

Pak již naši deváťáci postupně přiváděli nové prvňáčky. Pan ředitel představil každého žáčka, zástupci městské části každému předali dáreček se školními potřebami. Vše doprovázel potlesk ostatních žáků školy.

Po slavnostním přivítání děti zasedly do lavic ve své třídě, aby zahájily školní práci.

Všem školákům přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku, hodně kamarádů a spoustu společných příjemných zážitků.

 

Několik fotografií naleznete ve fotogalerii:

https://www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/