Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Přespolní běh žáků II. stupně ZŠ

01.10.2015 18:19

     23. 9. a 24. 9. se naši žáci a žákyně zúčastnili přespolního běhu v lesoparku Hostivař. V kategorii mladších žáků tj. 6. a 7. třída běželi 1 km David Krechter, Matěj Kubita, Vojta Matějka a David Pětroš. Umístili se na 9. místě. V kategorii starších žáků tj. 8. a 9. třídy běželi 2km Tomáš Kadeřábek, Pavel Stutzbart, Alex Šorf, Ondřej Kubita, Ondřej Kopec a Tomáš Procházka. Umístili se také na 9. místě.

     V kategorii mladších žákyň běžely za družstvo 1km Nikola Procházková, Andrea Hochštigerová, Karolina Nesvedová, Marie Bažíková, Julie Trollerová a Kateřina Šaštinská. Umístily se na 11. místě. Kategorii starších žákyň tvořilo družstvo zastoupené Evou Doudovou, Radkou Kubánkovou, Annou Soldátovou, Karolinou Jenčíkovou, Emou Chvístkovou a Jolanou Kodetovou. Dosáhly na krásné 5. místo v první polovině startujících.

    V individuálním pořadí dosáhli naši žáci těchto výsledků do  30. místa:    

kat. chlapci III.    -   David Pětroš - 8. místo, Vojtěch Matějka - 26. místo

kat. chlapci IV.  -    Pavel Štutzbart  - 29. místo

kat. dívky III.       -    Karolína Nesvedová - 25. místo

kat. dívky IV.      -    Radka Kubánková - 14. místo, Anna Soldátová - 15. místo, Karolína Jenčíková - 21. místo, Eva Doudová - 25. místo 

Všem našim žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.