Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Práce dětí ŠD a ŠK

01.01.2022 13:42

 Važení přátelé, rodiče a děti. Rádi bychom se touto cestou malinko pochlubili výrobky a tvořivou činností ve školní družině (ŠD) a školním klubu (ŠK).

V každém oddělení se snažíme nečemu naučit. Již umíme vybarvovat, kreslit, malovat i modelovat. Osvojili jsme si novou metodu malby horkým voskem (enkaustiku). Vyrábíme ze zažehlovacích korálků obrázky. Tvoříme z přírodních materiálů. Modelujeme a vytváříme úžasné stavby z dřevěné stavebnice Kapla. V odděleních školních klubů tvoříme i složitější výrobky. Mimo jiné pájkou kreslíme na dřevo nebo jsme se naučili quilling vánoční ozdoby z papírových kroužků. Čeká nás ještě spousta dalších činností.

Chtěla bych moc poděkovat paním vychovatelkám za zajímavé nápady a dětem za šikovnost. Věřím, že v roce 2022 si užijeme ještě mnoho zábavy.

Ostatní obrázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Vedoucí vychovatelka Helena Mertová