Pomůcky na výtvarnou výchovu II.stupeň

27.08.2021 15:35

Než půjdete kupovat pomůcky na VV, podívejte se prosím do zbylých zásob na výtvarnou výchovu. Spoustu pomůcek využijete z předchozích ročníků. Na první hodině VV si pomůcky ukážeme, a pokud vám bude něco chybět, budete mít v září 14 dní čas na jejich dokoupení.

- měkká tužka, guma, pravítko, nůžky

- temperové barvy 10-12 kusů + štětce:1x slabý,1x silný (štětce na temperové barvy jsou hrubší, mívají světlejší štětiny, mohou být kulaté i ploché). Pokud použijete barvy z loňského roku, zkontrolujte, zda nejsou vyschlé.

-paleta na temperové barvy / plastová,ne dřevěná /

- vodové barvy + štětce 1x silný a 1x slabý, (štětce mají jemné černé štětiny,obvykle kulaté)

- černá tuš

- násadka + redispero