Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Pokračující rekonstrukce školy

09.04.2021 10:11

Vážení rodiče,

využili jsme dlouhodobé uzavření škol z důvodu pandemie, abychom zrealizovali dlouho plánovanou rekonstrukci všech toalet a sociálního zázemí školy. Vše jsme v maximální možné míře urychlili, ale technologické postupy potřebuji určitý čas, aby bylo vše uděláno v pořádku a dlouho nám to vydrželo. Proto není ještě vše hotovo a stavební práce budou pokračovat i v době provozu školy. Vše je naplánováno tak, aby žáci i učitelé měli alespoň část toalet v provozu a nehrozilo jim v tomto ohledu žádné větší omezení. Znamená to však, že ne vždy bude úklid všech prostor, ve kterých se žáci budou pohybovat, zcela dořešen. Maximálně se snažíme, aby bylo vše co nejrychleji vyřešeno, a proto vás žádáme v tomto směru o shovívavost.