Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Pobyt žáků ze Španělska

17.09.2017 21:08

 V nadcházejícím týdnu přiletí do naší školy skupina španělských žáků v doprovodu svých učitelů. Skupina je již netrpělivě očekávána žáky z 8. a 9. třídy, kteří se aktivně zapojili do výměnného projektu. Nyní budou po dobu jednoho týdne hostit zahraniční vrstevníky ve svých domovech, seznamovat je s památkami Prahy, jezdit na výlety, provádět je naší školou - to vše v anglickém jazyce. Celá akce probíhá již podruhé v rámci mezinárodního projektu E twinning.

Všichni jsou plni očekávání a někteří jedinci již čile komunikují se Španěly prostřednictvím e-mailu a telefonu. Ať se týden v Praze návštěvníkům líbí, našim žákům a jejich rodinám přejeme mnoho nevšedních zážitků !