Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Nový školní rok zahájen!

02.09.2019 18:02

V pondělí 2. 9. 2019 se všichni žáci a učitelé setkali společně v tělocvičně školy, aby zahájili nový školní rok. Společného setkání se zúčastnili také hosté – pan starosta Tošil a pan místostarosta Tregner. Spolu s panem ředitelem přivítali všechny přítomné a nastal čas k přivítání nových žáčků. A tak jsme nejprve přivítali děti z nultého ročníku společně s paní učitelkou. Následovalo vítání a představování žáčků prvního ročníku, kteří přicházeli v doprovodu našich deváťáků. Všichni dostali uvítací balíček se školními potřebami financovaný úřadem naší městské části a odebrali se ke svým paním učitelkám. První školní den svých dětí si také nenechali ujít rodiče prváčků. 

Přejeme, aby se všem na naší škole líbilo a chodili sem rádi.

Fotky z prvního školního dne najdete ve fotogalerii: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#halimg-5910-jpg