Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

"Než užiješ alkohol, užij svůj mozek" - 7.A a 7.B

25.04.2014 16:30

V pátek 25.4.proběhl na naší škole program v rámci prevence rizikového chování "Než užiješ alkohol, užij svůj mozek". Paní lektorka MgA. Karolina Kalinová přednášela ve třídách 7.A, 7.B. Hodina byla rozdělena do tří bloků:

  1. Seznámení žáků s tím, co je to alkohol.

  2. Rozhodovací hra – jak budete reagovat na alkohol?

  3. Diskuze na téma alkohol, naše zkušenosti s ním                                                                                               .

Program byl pro školu pořádán zdarma organizací SANANIM (poradna pro alkoholově závislé). Vzhledem k tomu, že je alkohol v poslední době velice skloňované téma a navíc se jedná o drogu, která je distribuována legálně a její dostupnost je vyšší než u drog nelegálních, věřím, že tato přednáška naše žáky zaujala a přinesla jim mnoho zajímavých informací. Ticháčková Pavlína