Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Návrat žáků z karantény

09.11.2021 11:53

Vážení rodiče,

jelikož některým třídám již končí nařízená karanténa, upřesňujeme pravidla návratu do školy.

Karanténa je ukončena po uplynutí sedmi dnů od kontaktu s pozitivně testovanou osobou za předpokladu, že žák při návratu předloží negativní výsledek PCR testu, který byl proveden v pátém až sedmém dni od kontaktu s pozitivně testovanou osobou (den kontaktu se nepočítá). V případě, že žák takový test nemá, karanténa se prodlužuje do okamžiku, kdy bude schopen takový test předložit, nebo bude ukončena po čtrnácti dnech od kontaktu s pozitivně testovanou osobou.

Výsledek negativního PCR testu předloží každý žák učiteli na začátku první vyučovací hodiny v den návratu do školy.

Mgr. Jan Mareš - ředitel ZŠ