Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Naše spolupráce pokračuje se školami ve Španělsku a Nizozemí

26.12.2016 11:46

Tak jako před loňskými Vánocemi odeslali i letos v prosinci žáci 8. třídy vánoční přáníčka do školy ve španělské Valencii. Již druhým rokem pokračuje spolupráce obou našich škol v rámci E-twinningového projektu. Dál budeme komunikovat, pracovat na společných tématech a  po úspěchu z loňska plánujeme výměnné pobyty žáků obou škol.

Podařilo se nám navázat spolupráci s další školou - tentokrát v Nizozemí. Těsně před vánočními prázdninami dorazila do ZŠ Dubeč objemná obálka a v ní více jak 40 ks barevných pozdravů, určených pro děti ze 6.A a 6.B! Poslali jim je vrstevníci z Veluws College v Apeldoornu. Každý z nich se představil v několika větách v angličtině a totéž napsal ve své rodné řeči.Šesťáky nyní čeká úkol - zúročit znalosti AJ a odpovědět stejným způsobem.....AK