Na snídani do školy

11.05.2022 12:33
V úterý 10.5. jsme den započali netradičně, a to snídaní. Děti si přinesly snídani do školy, kde se vzájemně pohostily. Nabídly i svým ukrajinským spolužákům.
Ukrajinské děti zase na oplátku připravily moc pěknou a zajímavou prezentaci s paní asistentkou Kroutilovou o ukrajinské kuchyni.

Všichni jsme si tuto akci moc užili a těšíme se, že si některé ukrajinské jídlo doma uvaříme.

Fotky najdete ve fotogalerii:
Fotografie naleznete ve fotogalerii.V úterý 10.5. jsme den započali netradičně, a to snídaní. Děti si přinesly snídani do školy, kde se
vzájemně pohostily. Nabídly i svým ukrajinským spolužákům. Ukrajinské děti zase na oplátku
Prezentace je přiložena
Fotografie naleznete ve fotogalerii.