Mistrovství republiky ve vybíjené

09.06.2014 13:41

Minulý týden ve dnech 3. a 4. 6. se vybraní žáci ze 4. a 5. ročníku zúčastnili celostátního kola ve vybíjené v kempu Pecka nedaleko Nové Paky.

Účastníci: A. Bednářová, V. Machová, J. a M. Klapkovy, J. Kubánek, T. Horký, A. a D. Krechterovi, V. Savčenko, D. Pětroš, P. Štrobl a V. Matějka.

Probojovali jsme se přes okresní a krajské kolo až na samý vrchol této soutěže. Zde jsme bohužel nepostoupili ze skupiny, což nakonec pro naše družstvo znamenalo 14. místo ze 16 týmů. Nicméně jsme si to parádně užili, protože jsme spali v kempu, navštívili jsme hrad Pecka, zadováděli jsme si na obří trampolíně a vyzkoušeli beach volejbal.

Velké poděkování patří též rodičům, kteří nás na místo přepravili a taky KRPŠ, který nám přispěl na ubytování a stravu. Děkujeme!

Hráči a I. Vítková

Fotky naleznete ve fotogalerii.