Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Mikulášská nadílka ve škole

06.12.2019 14:47

Mikuláš, čert a anděl klepou každoročně na dveře 5. prosince. A my jsme jim dveře naší školy otevřeli také…. 

Moudří a laskaví Mikulášové, umounění a trochu strašidelní čerti i krásní andělé se procházeli po chodbách naší školy a rozdávali žákům nadílku. Některé děti je přivítaly s úsměvem, jiné s obavami. Úkolem čertů bylo dětem připomenout „hříchy“, kterých se v uplynulém roce dopustily a „vymámit“ z nich slib, že se polepší. Slyšeli jsme spoustu krásných písniček a básniček, za které andělé děti obdarovali sladkou odměnou, která se každoročně hradí z příspěvků KRPŠ. Role pohádkových postav se ujali naši deváťáci. Věříme, že se všem dětem mikulášská nadílka líbila.

Fotky najdete na: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#halimg-6267-jpg