Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Mezinárodní projekt úspěšně pokračuje

07.12.2017 10:42

Žáci 6.A, 6.B a 7.B v těchto dnech ukončili svou práci na prezentacích, týkajících se vánočních tradic v Čechách. Prezentace v anglickém jazyce se všem zúčastněným velmi povedly, mám velkou radost, že jsme mohli práce odeslat v rámci E-twinningového projektu do zahraničních škol. Ukázky prezentací můžete vidět na  webových stránkách školy v sekci Zahraniční spolupráce, vyberte projekt Friendship Between Children from Different Countries, zde jsou v části Project Journal. Kromě toho zde můžete vidět některé prezentace, které nám poslala škola I.E.S. EL CLOT z Valencie ve Španělsku.

Prezentace žáků 7.B byly navíc odeslány do dalšího projektu, kterého se naše škola účastní a který je určen pro žáky této věkové katgorie -  European E-Twinning Lessons. A. Kondelíková