Karanténa tříd 6.A, 6.B, 6.C, 7.A

18.10.2021 09:59

Vážení rodiče,

z důvodu prokázané pozitivity paní učitelky z II.stupně jsme nuceni umístit do karantény všechny třídy, které byly ve středu 13.10. s touto paní učitelkou v kontaktu, tedy třídy 6.A, 6.B, 6.C a 7.A.

Karanténa je vyhlášena na čtrnáct dní od posledního kontaktu, tedy od středy 13.10., bude tedy platit do zahájení podzimních prázdnin (poslední den karantény je 27.10.).

Povinná karanténa se netýká žáků, kteří jsou plně očkováni, nebo prodělali nemoc v průběhu posledních 180-ti dní, nebo nebyli ve středu 13.10. na hodině paní učitelky přítomni.

Tito žáci mohou do školy. Z organizačních důvodů vás ale prosíme, aby i tito žáci, pokud je to možné, zůstali doma. Zahajujeme pro tyto třídy počínaje zítřkem on-line výuku a je velmi komplikované, aby jeden učitel vyučoval ve stejném čase prezenčně i distančně.

Nebude-li to ale možné, bude žák umístěn do učebny, ve které normálně působí jeho třída a bude distanční výuky přítomen prezenčně.

Distanční výuka bude probíhat podle platného rozvrhu s výjimkou některých výchov, kde dostanou žáci spíše samostatnou práci.

Obědy pro žáky dotčených tříd jsou automaticky odhlášeny. Pokud se žáka karanténa netýká a bude na obědy docházet, kontaktujte prosím co nejdříve pani Lahodovou.

Další instrukce týkajících se karantény a nutného testování dostanete přímo od hygieny. Nyní budeme hygieně poskytovat kontaktní údaje všech rizikových osob, tedy těch, kteří budou v karanténě.

Mgr. Jan Mareš - ředitel ZŠ