Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Informace - zápisový lístek (dále jen ZL) na SŠ

21.02.2021 18:09

Do 1. března si všichni odnesou, či odešlou poštou, přihlášky na SŠ.

Vzhledem k tomu, že stále nevíme, kdy zahájíme výuku prezenčně, tak předávání ZL necháme na začátek dubna. Možná už budeme ve škole. Pokud ne, opět vás budeme informovat o jeho předání. Podobně jako u předávání přihlášek. Protože je to však dokument s evidenčním číslem, budeme ZL vydávat oproti podpisu. Při ztrátě ZL se vydá jiný, kde bude napsáno duplikát. Navíc zákonný zástupce bude muset napsat prohlášení o ztrátě ZL. Proto dávejte na tento dokument větší pozor.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Za všechny zúčastněné, Ivana Vítková