Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Informace o přijímacím řízení a přihláškách na víceletá gymnázia

22.11.2023 07:34

Dobrý den,

toto je zpráva pro rodiče žáků, kteří se budou hlásit na víceletá gymnázia. Jak jistě víte, letošní podávání přihlášek a přijímací řízení budou mít novým systém. Tento týden MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy) rozeslalo školám informační leták o aktuálně připravené informační podpoře k přijímacímu řízení. Došlo ke spuštění webových stránek, které jsou členěny se zaměřením na jednotlivé aktéry. Stránky budou hlavním zdrojem informací, které s novým systémem průběhu a přijímání do středních škol a konzervatoří souvisí. Webové stránky se budou postupně doplňovat dalšími potřebnými informacemi. Zahrnou návody, jak v přijímacím řízení postupovat, metodické a informační přehledové materiály, harmonogram přijímacího řízení a další dokumenty s přijímacím řízením související.

Webové stránky jsou dostupné na odkaze: www.prihlaskynastredni.cz

Ivana Vítková

výchovný poradce školy