Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Holčičí výlet 5. B do Jablonce nad Nisou byl nádherný!!!

03.02.2014 13:14

    V Jablonci bylo 25. ledna počasí jako v alpském středisku - teplota -12°C, azurová obloha a křupavý sníh. Výstava skla a bižuterie nás fascinovala. Děvčata nadšeně pobíhala od vitríny k vitríně a výskala. Fakt, úcta zlatým českým ručičkám! Límce, kabelky a kravaty vyšívané drobnými perličkami a korálky a záclony ze skla nás "dostaly". Byly zde vystaveny i originály cen Tháli, Zlatého slavíka, Českého lva a nebo Stardance.

    Následoval přesun do dílničky Bižu Nonstop, kde si děvčata z jednotlivých komponentů sestavila spousty krásných a nezbytných dívčích doplňků.

    Za usilovnou práci nás čekala odměna - výborná pizza v pizzerii Paolo.

    Byl to příjemný a krásný den, strávený mezi človíčky, co se mají moc rádi.