Gulliverova cesta do fantazie

03.02.2024 09:06

1.února absolvovala 4.A exkurzi do Galerie DOX, program se jmenoval Gulliverova cesta do fantazie

Vzducholoď Gulliver je pojmenována podle jedné z nejslavnějších postav utopické literatury  - literární Gulliver přenesl děti do svého deníku plného obrů, liliputů, mluvících koní a ještě dál. Všichni jsme se vydali na průzkumnou výpravu DOXem a zjistili jsme, co má vzducholoď na střeše společného s Gulliverem. Děti si vytvořily vlastní deník, který z nich udělal malého Gullivera.

Výprava do světa fantazie zaujala děti nejen vizuálně, ale také emocionálně. Zaznamenala jsem jejich nadšení a zaujetí během celého programu.

Věřím, že tato exkurze nejen rozšířila obzory dětí v oblasti umění, ale také podnítila jejich kreativitu a představivost.