Dopravní soutěž mladých cyklistů

20.05.2024 19:05

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dne 14.5. se naši žáci zúčastnili oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů a dosáhli skvělých výsledků. Soutěž byla náročná a zahrnovala několik disciplín: jízdu na dopravním hřišti, první pomoc, testy pro cyklisty a jízdu zručnosti.

Mladší žáci se umístili na vynikajícím druhém místě. Jejich výkon v každé disciplíně byl skvělé a ukázali, že jsou dobře připraveni a schopni zvládat náročné situace na silnici.

Starší žáci excelovali a obsadili první místo. Díky jejich skvělým výsledkům postupují do krajského kola, kde budou mít příležitost ukázat své dovednosti a znalosti na vyšší úrovni soutěže.

Celá soutěž byla pro naše žáky nejen příležitostí k získání cenných zkušeností, ale také k prokázání svých schopností a týmové práce. Všichni soutěžící si vedli výborně a jejich úspěchy jsou důkazem jejich píle a odhodlání.

Děkujeme všem žákům za jejich účast a úsilí. Gratulujeme starším žákům k postupu do krajského kola a přejeme jim hodně štěstí v další fázi soutěže.