Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Dopravně bezpečnostní prevence

08.09.2022 10:17
Dva měsíce prázdnin utekly jako voda a děti se vrátily zpět do školních lavic. Na naší škole opět proběhla dopravně bezpečnostní akce ve spolupráci s místním úřadem a městskou policií. Bezpečnost dětí v dopravě je jednou z nejdůležitějších priorit škol i rodičů. Děti jsou jedni z nejzranitelnějších účastníků silničního provozu, pohybují  se v dopravě  od nízkého věku, a co se naučí, vyzkouší a zažijí,  jim pomůže i v dalším životě.  Počasí nám přálo a všechny děti z prvního stupně si zopakovaly, jak se mají v silničním v provozu chovat. 
Věříme, že důslednou výukou  přispějeme k jejich bezpečí.  Děti budou pozornější, zodpovědnější a opatrnější.