Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Divadlo pro školní družinu

19.01.2023 12:06

Dne 18. 1. 2023 v dubečském Špejcharu Holubické divadlo HADi uvedlo divadelní hru Jana Hrudky Kouzelná hůlka. Šedesát dětí z celé ŠD mělo možnost zhlédnout povedenou pohádku. Dětem se představení líbilo, dokonce se aktivně zapojovaly do děje. Při předávání daru pro princeznu Čekanku od krále Lamželeza (chcíplá myš) všechny děti vyskočily ze židlí a šly se podívat zblízka před pódium. Herci byli s naším dětským publikem spokojeni. Chválili děti, jak hezky reagovaly. Chtěla bych moc poděkovat vychovatelce H. Mikšovské a všem ostatním paním vychovatelkám za organizaci a panu řediteli za velkou pomoc. Doufám, že podobných akcí bude čím dál více. A kdyby někdo chtěl kontakt na samotné divadlo, najdete ho na Instagramu @divadlohadi i s fotkami z našeho dne. Pohádka byla úžasná, děkujeme.

Vedoucí vychovatelka Helena Mertová