Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Dětský den 2. stupně

04.06.2018 18:57

Oslavovat Den dětí sportem není v dnešní době nejpopulárnější druh oslavy, ale pro druhý stupeň ZŠ Dubeč se pomalu stává tradicí. Letos již po páté se žáci všech tříd šestého až devátého ročníku utkali v pěti disciplinách. Každá disciplina měla vítěznou třídu a vynikali i jednotlivci. Někteří výkonem v dané disciplině, jiní svou všestranností, bojovností a nasazením. A to za mohutné podpory spolužáků! 

Všichni se v průběhu dopoledne pěkně zapotili, počasí nám dopřávalo bohatou dávkou slunečních paprsků, ale na závěr přišlo překvapení … finálový fotbalový souboj žáků osmé a deváté třídy zkropila vydatná bouřka. S napětím jsme očekávali, kdo zvítězí, tak se hrálo i v dešti. Zaslouženě si v letošním roce Pohár ředitele školy vybojovali žáci deváté třídy.

Gratulujeme!

fotografie: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#dsc06907-jpg