Děti online - seminář pro učitele a rodiče

01.10.2019 15:42

Vážení učitelé a rodiče,

na den 21.11. od 17:00 pro vás připravujeme přednášku/seminář na téma bezpečné chování dětí na internetu.

Cílem semináře je informovat pedagogy a rodiče o tělesných, psychických a sociálních dopadech jednosměrného používání digitálních technologií tak, aby dokázali předcházet rozvoji netolismu (závislosti na tzv. virtuálních drogách). Chceme podpořit pedagogy i rodiče v komunikaci s dětmi při nastavování pravidel užívání digitálních technologií doma i ve škole.

Vzhledem k tomu, že kapacita našich učeben je omezena, mohu garantovat místo pouze těm, kteří se dopředu zaregistrují zasláním e-mailu na adresu reditel@zsdubec.cz.

k tomu, že kapacita našich učeben je omezenaCílem seminářů je informovat pedagogy a rodiče O tělesných, psychických a sociálních dopadech
užívání digitálních technologií doma i ve škole.