Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Den otevřených dveří

15.12.2015 21:23

V úterý 15. prosince jsme uspořádali den otevřených dveří spojený s ukázkou dětské tvorby s vánoční tematikou. Opět jsme s velkým potěšením přivítali mnoho návštěvníků z řad rodičů současných žáků, rodičů budoucích prvňáčků a přišli se k nám podívat i někteří naši bývalí žáci.

Každý návštěvník si mohl prohlédnout celou školu a zapojit se do některé z mnoha aktivit připravených v jednotlivých třídách. Bylo možné vyrobit si přáníčko či ozdoby ve vánočních dílnách, vyzkoušet si práci s interaktivní tabulí, s mikroskopem, vyzkoušet si chemické a fyzikální pokusy nebo navštívit knihovnu, jazykovou učebnu, shlédnout představení našich současných prvňáčků, zkoušku divadelního kroužku nebo pohádku O veliké řepě, ...

Fotografie zde: https://www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#!