Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Den otevřených dveří 2022

30.03.2022 21:08

V úterý 29. 3. se opět po dlouhé pauze otevřely dveře naší školy pro všechny, kteří chtěli nahlédnout. Do školy se přišli podívat se svými rodiči nejen předškoláci, které čeká zápis do první třídy, jejich mladší sourozenci, ale i naši současní žáci. Cestu k nám našlo i několik bývalých žáků.

Pro všechny byla připravena spousta aktivit a zábavy v jednotlivých třídách. Děti v dílničkách vyráběly obrázky z přírodnin, dřevíček, barvily sádrová zvířátka, udělaly si velikonoční kuřátko, vyzkoušely linoryt a plnily úkoly na interaktivní tabuli. V tělocvičně se protáhly při cvičení se Žofkou. Čekala na ně ukázka aktivit v přírodovědné, jazykové i polytechnické učebně. Někteří zkoušeli rozpohybovat legoroboty.

                              

Na chodbách byla vystavena spousta výrobků a výtvarných děl našich současných žáků. 

V žákovské kuchyňce pí učitelky připravovaly výborné palačinky.

Během celého odpoledne pomáhali naši žáci a učitelé.

Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne a těšíme se na další shledání.

Fotky najdete ve fotogalerii:www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#hal20220329-162322-jpg