Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Den otevřených dveří 2017

12.12.2017 23:20

V úterý 12. prosince jsme uspořádali Den otevřených dveří pro všechny rodiče a prarodiče našich dětí, pro bývalé žáky školy i pro širokou veřejnost. Opět jsme s velkým potěšením přivítali mnoho návštěvníků, pro které jsme připravili bohatý program. Každý si mohl prohlédnout celou školu a zapojit se do některé z mnoha aktivit připravených v jednotlivých třídách. Bylo možné vyrobit si přáníčko či ozdoby ve vánočních dílnách, vyzkoušet si chemické a fyzikální pokusy nebo si otestovat své školní znalosti na interaktivní tabuli. Celou školou se nesly tóny koled a písní, které během odpoledne zpívali žáci hned několika tříd.

Všem návštěvníkům děkujeme za projevený zájem a těšíme se na setkání v příštím roce!

Fotky ve fotogalerii: www.zsdubec.cz/rodice-a-zaci/fotogalerie/#!