V květnu se naše škola již tradičně zapojila do veřejné sbírky Květinový den, kterou pořádá Liga proti rakovině Praha.
Vybraní žáci vyrazili do ulic Prahy prodávat symbolické žluté kvítky měsíčku lékařského. Do sbírky se však aktivně zapojila také celá škola – děti si květiny kupovaly nejen pro sebe, ale i pro své rodiče, prarodiče a další blízké.
Díky obrovské ochotě a štědrosti všech zúčastněných se nám podařilo vybrat krásných 39 159 Kč, které pomohou podpořit boj proti onkologickým onemocněním, prevenci i péči o pacienty.
Velké poděkování patří všem žákům, kteří se na prodeji podíleli, pedagogům za podporu celé akce, a samozřejmě také rodičům a všem dárcům, kteří do sbírky přispěli.
Velmi si vážíme toho, že společně dokážeme pomáhat tam, kde je to potřeba.