Dne 24. června se třída 4.A vydala na cyklistický výlet do okolí Dubče. Během vyjížďky jsme projeli naší krásnou městskou částí a zastavili se také u rybníku Podlesák. O bezpečný průběh celé akce se postarali strážníci z oddělení prevence Městské policie hl. m. Prahy, kteří nás po celou trasu doprovázeli. Za jejich profesionální přístup a pomoc jim děkujeme.
Počasí nám přálo a všichni si společně strávený čas na kolech užili. Výlet jsme zakončili návštěvou Labyrintu Live. Domů jsme se vraceli plní příjemných zážitků z posledních dnů školního roku.