Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Cheznovice - den druhý, třetí a čtvrtý, příjezd okolo 11. hod. v neděli!!!!

30.05.2015 11:53

Hlásí se čuníci z lesa.:)

Je právě poledne a my jsme se konečně dostali k internetu. Hlásíme, že všichni žijeme a jsme zdraví. Vaří nám tady dvě úžasné paní kuchařky, nestrádáme. Ve čtvrtek jsme viděli, jak se vyrábí sekty a vína, jelikož jsme absolvovali exkurzi do Starého Plzence, kde sídlí Bohemia sekt, s.r.o. a vyškrábali jsme se na Radyni. Večer jsme si udělali diskotéku, Adria a Lukáš hráli luxusně. 

V pátek jsme navštívili Techmanii v Plzni, prošli centrum města a večer byla připravená bojovka, ale počasí se rozhodlo, že nás ušetří a začalo neskutečně pršet. Jediné zocelené deštěm byly paní učitelky.

Den čtvrtý:

Dnes nám ráno pršelo, ale teď je krásně. Odpoledne vyrážíme na hrad Točník a večer nás čeká bojovka, která se musela kvůli počasí odložit.

Den pátý:

Příjezd je naplánován v neděli okolo 11. hodiny před ZŠ.