Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Bronzový přespolní běh a fotbalový turnaj

18.10.2022 21:11

V první polovině října se uskutečnila obvodní kola sportovních soutěží "Poprask". 

Nejprve se uskutečnily odložené přespolní běhy. Tentokrát počasí přálo, běželo se za slunného podzimního počasí. Naši žáci zaběhli výborné výsledky, několik z nich své rozběhy dokonce vyhráli: Kuba, Lukáš a Kristýna. Družstva mladších a starších žáků a žákyň tvořila 6 členná družstva, z nichž se do celkového pořadí počítaly nejlepší 4 výsledky. Výsledkem pak byly krásné bronzové medaile mladších i starších žáků a starších žákyň, mladší žákyně byly páté. 

O týden později se pak konaly turnaje ve fotbale. Mladší žáci (6. - 7. třída), starší žáci (8. - 9. třída) a žákyně (6. - 9. třída). Mladším žákům turnaj příliš nevyšel a nepostouupili ze skupiny. Žákyně bojovaly statečně a odměnou jim bylo krásné čtvrté místo. Starší žáci postupovali "pavoukem" prakticky bez větších problémů. Bohužel ve čtvrtfinále po bezbrankové remíze následoval penaltový rozstřel, kterým našim nevyšel. Výsledkem bylo i tak moc pěkné 5. místo z celkem zúčastněných 15 škol. 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.