Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Beseda s Radimem Uzlem (9.A)

16.11.2016 23:38

V pondělí 14.listopadu 2016 jsme se vypravili do Divadla U Hasičů na přednášku s tematikou sexuální osvěty, kterou připravil známý sexuolog Radim Uzel. Milým zjištěním pro nás bylo, že pan Uzel je příjemný a sympatický člověk, jak se jeví např. v televizním vysílání. Beseda probíhala v uvolněné atmosféře a bezesporu byla pro všechny zúčastněné velkým přínosem. Pan doktor nám během své hodinové přednášky podal vyčerpávající informace z oblasti intimního a sexuálního života lidské populace a to velmi poutavou a jemu vlastní přirozenou formou. Mluvil o moderních metodách antikoncepce, pohlavních chorobách, plánovaném těhotenství. Myslíme si, že přednášky tohoto typu by měli mladí lidé alespoň jednou absolvovat, aby předešli řešení mnohdy zbytečných a složitých životních situací.

P.S. Byla to i sranda.

Žáci 9.A, P.T., E.K.